BĄDŹMY W KONTAKCIE
Porozmawiajmy o Państwa planach.

Proszę wysłać nam zapytanie ofertowe lub inne pytanie używając poniższego formularza, a my odpowiemy w ciągu 24 godzin.
Możecie także zadzwonić do naszego najbliższego biura. Będziemy szczęśliwi mogąc spotkać się z Państwem osobiście.

NASZE USŁUGI:
Zapewniamy  oferowane ceny, terminy realizacji i różne opcje wysyłki (bezpłatna opcja dostawy dostępna dla krajów w Unii Europejskiej).
Tkaniny XM Textiles ™ są zwykle sprzedawane w ilościach 3 000-5 000 metrów. Zamówienie minimalne to tylko jedna rolka (około 70 metrów).

HURTOWE WYSYŁKI TAŚM ODBLASKOWYCH XM SILVERLINE™ SĄ ZORGANIZOWANE W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB:

  • Transport morski lub lotniczy taśm odblaskowych z Chin.
  • Sprzedaż taśm na rolki z naszych magazynów w Europie (Wilno na Litwie i Bukareszt w Rumunii).
  • Dostawa za pomocą firm kurierskich (DHL, DB Schenker etc) w krajach Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii.
  • Sprzedaż przez reprezentujące nas biura w Polsce, Portugalii, Hiszpanii i Brazylii.
  • Sprzedaż za pomocą naszych dystrybutorów w Serbii, Turcji i na Ukrainie.
  •  


Spójrz tutaj, kto pomaga Ci w Twoim kraju – mamy nasze biura i przedstawicieli handlowych w 11 krajach.
Nasi menadżerowie mówią w Twoim języku i są gotowi pomóc Ci w Twoim projekcie.


XM Textiles Asia (HQ)
Shanghai
Office 2402-2403, 24-th Floor,
1833 Zhongshan North Road,
Shanghai, China, Zip 200061

+86 21 5240-1156
info@xmtextiles.com
https://xmfireline.com

XM Textiles Europe
Vilnius
Dariaus ir Gireno st. 42A
Office 509
Vilnius, Lithuania, LT-02189

+370 5 207 8703
info@xmtextiles.com
https://xmfireline.com

XM Textiles Romania
Bucharest
Sos.Tamasi 20, Hala 6B, parter
Buftea (platforma Rombiz),
Romania, Zip 070000

+40 31 630 36 39
romania.sales@xmtextiles.eu
https://ro.xmfireline.com


XM Textiles Spain
Madrid
Contact:
Antonio Castrillo
+34 635377873
antonio@xmgarment.com


Contact: Beatriz Regueiro
+34 605184467
beatriz@xmgarment.com
https://es.xmfireline.com

XM Textiles Portugal
Porto
Contact:
Rita Souto
+351 913 949 252
rita@xmtextiles.eu
https://xmfireline.com

XM Textiles Brazil
San Paolo

Contact: Natallia Demidova
+55 (11) 9-8148-1962
nd@xmtextiles.com
https://xmfireline.com


XM Textiles Italy

Contact:
Erika Zaiarnaja
+39 0543 1720024
erika@xmtextiles.eu


Contact: Francesco De Marco
+39 3500 670734
francesco@xmtextiles.eu
https://it.xmfireline.com

XM Textiles Poland

Contact:
Krzysztof Nowak
+ 48 574521261

krzysztof@xmtextiles.eu

Contact: Anzelika Syrevic
+48 223072547
anzelika@xmtextiles.eu
https://pl.xmfireline.com

XM Textiles Hungary

Contact: Laszlo Soros
+36 70634 7520
laszlo@xmtextiles.eu
https://hu.xmfireline.com (Landing page)


XM Textiles Greece

Contact:
Fabian Dinu
+30 2112340728
fabian@xmtextiles.eu


Contact: Jurgita Kinderiene
+370 347 20299
jurgita@xmtextiles.eu

https://gr.xmfireline.com

XM Textiles Kazakhstan
Almaty
Lobachevskogo st. 40
Kazakhstan, Almaty, Zip 050016

+7 777 127 85 75
info@xmtextiles.com
https://kz.xmtextiles.com

XM Textiles Czech Republic & Slovakia

Contact: Marek Křupala
+421 948 857 623
marek@xmtextiles.eu
https://xmfireline.com


Our Distributors

Serbia, Croatia, Slovenia

Hitrec Tekstil d.o.o.
Vedran Hitrec, dipl.ing.
Ilica 460a, 10 000 Zagreb

+385 1 2338 411
+385 98 484 877
zagreb@xmtextiles.eu
https://xmfireline.com